Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металеве кондитерське розсувне кільце ідеально підійде для випікання бісквітів, зборки тортів, заливки мусів і тд.
Матеріал - нержавіюча сталь
Форма йде з мірною розміткою.
Розміри:
Мінімальний діаметр - 16 см.
Максимальний діаметр - 30 см.
Висота кільця - 8.5 см.
Форма йде без дна.
Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 300 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Цвет | Серый |
| Высота стенок | 85 мм |
| Тип формы | Круглая |
| Назначение формы | Для пирога, Без дна (кулинарная), Для бисквита, Для кекса |
| Конструкция формы | Разборная |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
- Цена: 270 ₴






