Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металева кружка-сито підійде для просіювання борошна, цукрової пудри і тд.
Міцне, хорошої якості.
Виготовлений з нержавіючої сталі.
Розмір (загальний) - 13х16 см,
Діаметр кружки - 13 см.
Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 100 мм |
| Цвет | Серый |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Ручка | Одна |
| Ножки/подставка | Есть |
| Тип | Кружка-сито |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 |
- Цена: 210 ₴



