влевовправо

Вирубка новорічна "Символ 2022 тигр #9" 9 см / Вырубки - формочки для пряников новогодняя "Тигр 2022"
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 01083
228 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вирубка зі штампом, яка чудово підійде для виготовлення пряників та печива!
Розмір - 9х9 см;
Матеріал - харчовий пластик PLA;
Рекомендації по догляду: після використання промити теплою водою та висушити. Не закладати в посудомийну машину та не залишати на тривалий час у воді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
Якщо Вас цікавлять інші вирубки - звертайтесь, у нас великий асортимент!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Пластик |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 120 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вырубка |
- Цена: 228 ₴





