влевовправо

Форма силіконова "Півсфери" середні з 8 шт. (d 6 cм) / Форма силиконовая "Полусферы" большие с 8 шт.
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01105
122 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силіконові форми півсфери ідеально підійдуть для приготування мусових десертів, шоколадних півсфер, випікання і тд.
Виготовлений з харчового силікону.
Загальний розмір форми - 29х17 см.
Діаметр півсфери - 6 см.
Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 170 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Силикон |
| Количество ячеек | 8 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Тип формы | Прямоугольная |
| Назначение формы | Для кексов/маффинов, Для бисквита, Для печенья, Для кекса |
| Конструкция формы | Цельная |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в наборе | 1 шт |
- Цена: 122 ₴



