влевовправо

Силіконова форма для випікання піци 35 см / Силиконовая форма для выпечки пиццы
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 01235
144 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силіконовий коврик підійде для випікання піци.
Виготовлений з міцного харчового силікону.
Розмір (загальний) - 35 см.
Має вирізи по всій формі.
Коврик не токсичний та не має сторонніх запахів. Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді, можна мити в посудомийній машині.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Коврик кондитерский |
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 350 мм |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 144 ₴



