влевовправо

Вирубки - формочки для пряників "Набір подвійний #2" / Вырубки - формочки для пряников "Набор двойной #2"
- Нет в наличии
- Код: 01246
50 ₴/комплект
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вирубки, які чудово підійдуть для виготовлення пряників та печива!
Розміри: 8.5 см; 7.5 см; 6.5 см; 5.5 см; 4.5 см.
Матеріал - пластик
Рекомендації по догляду: після використання промити теплою водою та висушити. Не закладати в посудомийну машину та не залишати на тривалий час у воді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
Якщо Вас цікавлять інші вирубки - звертайтесь, у нас широкий асортимент!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 85 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Вырубка |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 5 шт |
| Состояние | Новое |
- Цена: 50 ₴/комплект



