влевовправо

Набір плунжерів для мастики "Квіти #1", 4 шт, плунжери для мастики
- В наличии 1 ед.
- Код: 01247
62 ₴/комплект
Минимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плунжери, які чудово підійдуть для роботи з мастикою.
Розміри: 4.5 см; 3.7 см, 3.1 см, 2.8 см.
Матеріал - пластик
Рекомендації по догляду: після використання промити теплою водою та висушити. Не закладати в посудомийну машину та не залишати на тривалий час у воді.
Більший вибір на сайті - https://petsyk.com.ua/ua/
Якщо Вас цікавлять інші вирубки - звертайтесь, у нас широкий асортимент!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Плунжер |
| Материал | Пластик |
| Длина | 45 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 45 мм |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 62 ₴/комплект






