Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силіконова форма чудово підійде для льодяників.
Йдуть в наборі з пластиковими паличками.
Виготовлені з безпечного харчового силікону, не мають сторонніх запахів.
Розмір загальний - 26.5х12 см.
Розмір льодяника - 3.5 см.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор инструментов |
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 35 мм |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
- Цена: 102 ₴/комплект







