Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металеві кондитерське кільця ідеально підійде для формування десертів та різних страв.
Матеріал - нержавіюча сталь
Діаметри в наборі - 2.3 см, 3 см, 3.8 см, 4.5 см, 5 см, 5.7 см, 6.2 см, 7 см, 7.7. см, 8.2 см, 9 см
В наборі - 11 шт.
Складені в металевий бокс.
Форми йдуть без дна.
Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип формы | Круглая |
| Назначение формы | Для кекса, Для пирога, Для бисквита, Без дна (кулинарная) |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Толщина материала | 0.5 мм |
| Конструкция формы | Цельная |
| Диаметр | 90 мм |
| Высота стенок | 30 мм |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Количество в наборе | 1 шт |
- Цена: 215 ₴/комплект







