Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силіконова прихватка для гарячого.
Виготовлений з харчового силікону.
Загальний розмір форми - 10*9 см.
Перед першим використанням достатньо промити теплою водою з миючим засобом. В подальшому легкий у догляді.
Більший вибір на сайті - 3drukkyiv.com.ua
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Силикон |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Минимальная температура | -40 град. |
| Максимальная температура | 230 град. |
| Основные | |
| Диаметр | 280 мм |
| Высота стенок | 70 мм |
| Тип формы | Фигурная |
| Назначение формы | Для печенья, Для кекса, Для кексов/маффинов, Для бисквита |
| Конструкция формы | Цельная |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
- Цена: 50 ₴








