влевовправо

Анатомічна шлея для собак / розмір S /, шлейка кольорова
- Готово к отправке
- Код: 01548
680 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Анатомічна шлея для собак
(Стропа + водовідштовхувальна тканина)
Розмір S:
-
Ширина стропи 25 мм.
-
Обхват плечі 32-45 см.
-
Обхват ребра 40-55 см.
-
Спина 7-10 см.
-
Живіт 12-20 см.
Рекомендації по догляду: Прати вручну або в пральній машині на ручному режимі до 40 градусів.
Більший вибір на сайті - https://petsyk.com.ua/ua/
Якщо Вас цікавлять інша амуніція, лежанки і тд. - звертайтесь, у нас є асортимент наявний та виготовлення "під замовлення"!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шлейка |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная нагрузка | 12 кг |
| Виробник | Petsyk - власне виробництво |
| Размеры | |
| Обхват груди | 50 см |
| Обхват шеи | 40 см |
- Цена: 680 ₴





