влевовправо

Анатомічна шлея для собак / розмір М /, шлейка кольорова
- Под заказ
- Код: 01552
Отправка с 28 мая 2026750 ₴
+380 (97) 629-69-41
Анастасіявозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Анатомічна шлея для собак
(Стропа + водовідштовхувальна тканина)
Є інші кольори на вибір!
Розмір М:
-
Ширина стропи 25 мм.
-
Обхват плечі 35-60 см.
-
Обхват ребра 50-70 см.
-
Спина 11-15 см.
-
Живіт 16-24 см.
Рекомендації по догляду: Прати вручну або в пральній машині на ручному режимі до 40 градусів.
Більший вибір на сайті - https://petsyk.com.ua/ua/
Якщо Вас цікавлять інша амуніція, лежанки і тд. - звертайтесь, у нас є асортимент наявний та виготовлення "під замовлення"!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шлейка |
| Вид животных | Собаки |
| Размер породы животных | Средние |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Виробник | Petsyk - власне виробництво |
| Размеры | |
| Обхват груди | 65 см |
| Обхват шеи | 50 см |
- Цена: 750 ₴






