Описание
Характеристики
Информация для заказа
Теплий пледик для улюбленців
Кольори на фото можна обирати!
Розмір: 100х100 см (погрішність +-3 см.)
Колір: Рожевий світлий
Рекомендації по догляду: Прати в пральній машинці до 40 градусів.
Більший вибір на сайті - https://petsyk.com.ua/ua/
Якщо Вас цікавлять інша амуніція, лежанки і тд. - звертайтесь, у нас є асортимент наявний та виготовлення "під замовлення"!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Подстилка |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Средние, Крупные, Мелкие |
| Материал изготовления | Текстиль |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Размер | M |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Обхват шеи | 100 см |
| Обхват груди | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Petsyk - власне виробництво |
- Цена: 315 ₴









